Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi polegającej na zapewnieniu dozoru nad prawidłową i bezpieczną pracą całości układów elektrycznych w trakcie imprezy plenerowej.

W związku z planowaną na 28 i 29 czerwca 2014 r. organizacją imprezy pn. ?Jarmark Świętojański? zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na wykonanie usługi polegającej na zapewnieniu dozoru nad prawidłową i bezpieczną pracą całości układów elektrycznych w trakcie trwania imprezy.

Wymagania szczegółowe przedmiotu zamówienia:

- usługa świadczona od godz. 10:00 dnia 28 czerwca do godz. 04:00 dnia 29 czerwca 2014 r.

- podłączenie i odłączenie układów zasilających do linii niskiego napięcia,

- zestawienie połączeń przewodów zasilających sprzęt i urządzenia wykorzystywane w trakcie imprezy,

- sposób zapłaty przelew na konto wykonawcy,

- termin zapłaty do 30 dni.

Osoba realizująca zamówienie zobowiązana jest posiadać uprawnienia eksploatacyjne min. do 1 kV wydane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Termin złożenia ofert upływa dnia 30 maja 2014 r. Ofertę należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W ofercie prosimy o podanie ceny netto i brutto.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com