belkaprow d

Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej prowadzące postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego pn. „Zakup wyposażenia do Wiejskiego Domu Kultury w Zakręciu” zwraca się z prośbą o przedłożenie oferty cenowej na dostawę wyposażenia do Wiejskiego Domu Kultury w Zakręciu, które zgrupowano w czterech częściach w skład, którego wchodzą:

a) część I:  krzesła – 200 szt.
b) część II: szafa chłodnicza – 1 szt.
c) część III: patelnia elektryczna – 1 szt.
d) część IV: stół kuchenny (w całości ze stali nierdzewnej) – 1 szt. i regał kuchenny (w całości ze stali nierdzewnej) – 2 szt.

Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej i jednocześnie nie ogranicza ilości części, na które wykonawcy mogą złożyć oferty. Tak, więc wykonawca może złożyć ofertę np. dla jednej części jak i dla czterech części zamówienia jednocześnie.

Ofertę cenową w terminie do 21 sierpnia 2014 r. do godziny 13:00 należy złożyć w:
a)    siedzibie Zamawiającego: Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej, Siennica Nadolna 15D, 22-302 Siennica Nadolna,
b)    lub we wskazanym wyżej terminie przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (potwierdzoną następnie w formie pisemnej).

Istotne Warunki Udzielenia Zamówienia, zgodnie, z którymi należy przygotować ofertę znajdują się w plikach poniżej:

Istotne Warunki Udzielenia Zamówienia

Załacznik Nr 3 do I.W.U.Z. - Opis wymagań stawianym dostarczanym rzeczom

Formularz oferty - wersja do edycji

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com