belkaprow d

Siennica Nadolna, dnia 10 marca 2015 r.
Znak sprawy: GCK.271.1.2015

Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej prowadzące postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego pn. „Zakup wyposażenia do Wiejskiego Domu Kultury i Turystyki w Widniówce” zwraca się z prośbą o przedłożenie oferty cenowej na dostawę wyposażenia, które zgrupowano w dwóch częściach w skład, którego wchodzą:

a) część I obejmuje:

- konsola do gier 1 szt,
- telewizor 1 szt,
- zestaw kina domowego 1kpl (ampli tuner 1 szt. i kolumny głośnikowe 7 szt. o mocy min. 90W w tym kolumny frontowe 2 szt, kolumny efektowe 4 szt, kolumna niskotonowa 1 szt),
- gry na konsole 4 szt,

b) część II obejmuje:

- stół tenisowy 1 szt.

Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej i jednocześnie nie ogranicza ilości części, na które wykonawcy mogą złożyć oferty.

Ofertę cenową w terminie do 16 marca 2015 r. do godziny 13:00 należy złożyć w:
a) siedzibie Zamawiającego: Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej, Siennica Nadolna 15D, 22-302 Siennica Nadolna,
b) lub we wskazanym wyżej terminie przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (potwierdzoną następnie w formie pisemnej).

Informuję, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz. 907 z późn. zm.).

Istotne Warunki Udzielenia Zamówienia, zgodnie, z którymi należy przygotować ofertę znajdują się w plikach poniżej:

Istotne Warunki Udzielenia Zamówienia

Załacznik Nr 3 do I.W.U.Z. - Opis wymagań stawianych dostarczanym rzeczom

Formularz oferty - wersja do edycji

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com