protokollaur2014

tlo

Poniżej publikujemy regulamin IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego ??serce oddałam wioskom? o ?Grudniowy Laur?, któremu od dziewięciu lat patronuje poetka Pani Maria Gleniowa. 

Mamy nadzieję, że Konkurs zainteresuje nauczycieli, instruktorów, opiekunów, a przede wszystkim recytatorów.

Przypominamy o rozszerzonej formule Konkursu w zakresie prezentacji poezji śpiewanej.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i zapraszamy do udziału w Konkursie. Finał powiatowy odbędzie się dnia 11 grudnia 2014 r. o godz.9:00 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej (osiedle przy cukrowni).

 REGULAMIN KONKURSU

 

Prace nagrodzone w konkursie plastycznym012

Protokół z oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny Wielkanoc w Tradycji Polskiej - Pisanka Wielkanocna

Informujemy, iż w dniu 20 listopada 2012 r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Gmina Krasnystaw w obiektywie". Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Poniżej zamieszczono odnośniki do kopi protokołu z prac komisji oraz zdjęcia przesłane przez uczestników konkursu.

Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej wzorem lat ubiegłych przystępuje do organizacji gminnych eliminacji kolejnego, szesnastego już Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczny Konkurs organizowany jest pod hasłem: "Świat w krzywym zwierciadle - w poszukiwaniu dystansu i rozumu". Prosimy o zainteresowanie dzieci i młodzieży wraz z opiekunami tematem tego Konkursu. Eliminacje gminne odbędą się dnia 7 listopada 2012 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej. Zgłoszenia do udziału w Konkursie prosimy przesłać do 5 listopada br.

 

PLAKAT

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com