Impreza Pożegnanie Wakacji w Siennicy Nadolnej planowana na dzień 02.09.2018 r.

ODWOŁANA

Odwołuje się imprezę plenerową pn. „Pożegnanie Wakacji", która miała odbyć się dnia 2 września 2018 roku na terenie boiska sportowego w Siennicy Nadolnej (Osiedle Cukrowni).
Na terenie Gminy Krasnystaw rozprzestrzenia się afrykański pomór świń (ASF). Teren Gminy Krasnystaw został określony jako zagrożony, stwierdzono obszary zapowietrzone, w tym teren Siennicy Nadolnej. Zgodnie z Rozporządzeniem Nr 39 Wojewody Lubelskiego z dnia 22 sierpnia 2018 roku w sprawie zwalczania ASF, na terenie powiatów chełmskiego i krasnostawskiego, jednym z zakazów obowiązujących na obszarze zapowietrzonym jest zakaz organizowania widowisk , zgromadzeń i pochodów. W związku z powyższym informujemy, że podjęto decyzję o odwołaniu imprezy.

 

prg

Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego „Rodzinne Gniazdo” znalazło się wśród organizacji pozarządowych powiatu krasnostawskiego aplikujących o wsparcie do projektu grantowego ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania KRASNYSTAW PLUS z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Właśnie w roku 2018 na 100 lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości podpisaliśmy umowę na realizację projektu pn. „Wzmocnienie potencjału Stowarzyszenia Mieszkańców Małochwieja Małego „Rodzinne Gniazdo” poprzez rozwój organizacji na obszarze LGD Krasnystaw Plus pod hasłem „Aktywność pobudza każdy rozwój”. Kwota dofinansowania 18935,20 zł.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com