Fundacja Orange

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 ? 17.00 w II i IV sobotę miesiąca w godzinach 9.00 ? 13.00

fundacjaorange

"Wyrabianie papieru czerpanego"

To temat warsztatów, które odbyły się dnia 30 maja 2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siennicy Nadolnej.

To już trzecie spotkanie w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski, które Biblioteka Gminna organizowała dla grup Przedszkola w Siennicy Nadolnej. Na spotkanie 9 maja przybyła grupa Motylki z p. Anetą Woźniak. Dzieci wysłuchały legend o początkach państwa polskiego z książki "Legendy polskie dla maluchów” , min. „O smoku wawelskim”, „Wars i Sawa”, „Syrena”.
Miło, że w „Dzień Bibliotekarza” maluchy zainteresowane też były pracą bibliotekarzy, z ciekawością obejrzały akcesoria biblioteczne (karty biblioteczne, czytelnicze itp.).

 

Na kolejne spotkanie w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski dnia 8 maja do biblioteki przybyła grupa przedszkolna Montessori z p. Lucyną Dyndur.

Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy Nadolnej zorganizowała cykl spotkań dla dzieci z Przedszkola Publicznego w ramach Jubileuszu 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Siennicy Nadolnej z dziećmi klas III Szkoły Podstawowej 21 marca spotkała się pani Anna Krzyżanowska – twórczyni ludowa z Widniówki.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com