Fundacja Orange

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 ? 17.00 w II i IV sobotę miesiąca w godzinach 9.00 ? 13.00

fundacjaorange

b2 d

Uczniowie kl. I ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w celu zapoznania się z jej pracą, księgozbiorem i zasadami wypożyczania książek. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały wystawkę z nowościami wydawniczymi oraz powiększyły grono najmłodszych czytelników.

b1 d

W ramach cyklicznych spotkań z przedszkolakami bibliotekarka Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy Nadolnej dnia 18.02.2014 r. odwiedziła milusińskich Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej. Na długie zimowe wieczory bibliotekarka zaproponowała najmłodszym ciekawe opowiadania i bajeczki. Dzieci zapoznały się m.in. z przygodami Franklina w książce pt. ?Franklin ma zły dzień? .

spotkaniazksiazka

W ramach cyklicznych spotkań z przedszkolakami bibliotekarka Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy Nadolnej dnia 26.11.2013 r. odwiedziła milusińskich Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej. Na długie jesienne wieczory bibliotekarka zaproponowała najmłodszym ciekawe opowiadania i bajeczki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych książeczek.

audiobook.plakat d

naglowna

Dnia 14 maja 2013 r. bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy Nadolnej wzięła udział w obchodach Optymistycznego Dnia Książki, który odbył się w Gminnym Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej.

naglowna

BIBLIOTEKA PRZESTRZENIĄ DLA KREATYWNYCH

W ramach corocznych obchodów Tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna zorganizowała lekcję biblioteczną dla grupy 6-latków z Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej na temat ?Poznajemy bibliotekę publiczną i jej księgozbiór?.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com