Fundacja Orange

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 ? 17.00 w II i IV sobotę miesiąca w godzinach 9.00 ? 13.00

fundacjaorange

Audiobook i e-book – co to jest?
Na to pytanie odpowiadały 21 marca bibliotekarki z Gminnej Biblioteki Publicznej.

Instrukcję wypożyczania książek w bibliotece publicznej dnia 27.02.2018 r. układali uczniowie klasy I a.

Uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej dnia 23.02.2018 r. odwiedzili GBP w celu poznania pracy bibliotekarza, zasad wypożyczania książek, korzystania z księgozbioru podręcznego (encyklopedie i słowniki) oraz katalogów bibliotecznych.

W ramach Projektu: modeLOWE „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji – Moja droga do kompetencji społecznych” dnia 20.02.2018 r., Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedzili uczniowie klas 0-III ze Szkoły Podstawowej w Jaślikowie.

nprcz

Biblioteka Publiczna Gminy Krasnystaw z/s w Siennicy Nadolnej w 2017 roku otrzymała środki finansowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Za kwotę 3251 zł zostaną zakupione nowości dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych do Gminnej Biblioteki Publicznej i jej dwóch filii w Krupem i Niemienicach.

 

IMG 7330

W ramach realizacji projektu edukacyjnego p.n. „Książki” w grupie przedszkolnej Montessori oraz w grupie Motylki, Przedszkole Gminne w Siennicy Nadolnej w dniu 20 czerwca 2017 r. odwiedziła bibliotekarka Pani Barbara Wójcik z prezentacją nowości bibliotecznych dla najmłodszych dzieci.
Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały książki jak i wysłuchały kilku opowiadań.
Wierzymy, że maluchy nabiorą nawyków czytelniczych.

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com