Ferie Zimowe w Gminnym Centrum Kultury

Utworzono: piątek, 31 styczeń 2020

Ferie 2020 za już nami. Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z /s w Siennicy Nadolnej, jak co roku, przygotowało wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Krasnystaw.

Oferta była urozmaicona i każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Zwolennicy sportu mogli wyszaleć się na lodowisku w Zamościu oraz poczuć ducha rywalizacji i zasad „fair play” podczas Turnieju Tenisa Stołowego. Najmłodsze dzieci ochoczo bawiły się pod okiem animatorów w trakcie „Wernisażu uśmiechu”, podczas którego również zostały wręczone nagrody z konkursu „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Sporym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się warsztaty kulinarne. Wiele frajdy dostarczyło dzieciakom robienie własnoręcznie sałatki czy racuchów. W trakcie warsztatów plastycznych tworzona była biżuteria z kamyków, uczestnicy poznawali technikę qulingu oraz konstruowali figury z papieru, zaś dzieci chcące odkryć lub rozwijać swój talent wokalny uczęszczały na warsztaty temu poświęcone. Wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywały się pod okiem instruktorów Gminnego Centrum Kultury.
Laureatami Turnieju Tenisa Stołowego w trzech kategoriach wiekowych zostali:
Ernest Szostak, Dominik Lubaś, Patryk Wójtowicz, Jakub Siewak, Paweł Rybczyński, Konrad Tomaszewski, Mateusz Olech, Wiktor Kasprzak, Kacper Kluga

Odsłony: 94