dsc 5227

18 styczeń 2017 roku  był szczególnym dniem dla dzieci uczestniczących w  X  Konkursie Plastycznym „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa”. W tym dniu zostali nagrodzeni laureaci konkursu. Ponadto jak co roku, podczas ferii zimowych Gminne Centrum Kultury wraz z Gminną Biblioteką Publiczną zorganizowało imprezę integracyjną pn”Wernisaż Uśmiechu”.  Dzieci przyjechały z instruktorami z Wiejskich Domów Kultury w Małochwieju Małym, Bzitem, Krynicy i Osiedla Cukrowni. Konkurencje – zawody sprawnościowe, wśród nich: „Kolekcjoner”, wyścigi z przeszkodami w rzędach, kręcenie kołem hula-hop oraz zabawy w kole. Prowadzący zapraszali do uczestnictwa wszystkie dzieci, od najmniejszych do najstarszych. Najważniejsza była integracja i uśmiech dzieci z poszczególnych sołectw gminy Krasnystaw.

Na zakończenie imprezy wręczono wszystkim Wiejskim Domom Kultury „Certyfikaty Uśmiechu”. 

ferie

koledy

ZAPROSZENIE DO TEATRU!


Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego "Rodzinne Gniazdo" organizuje wyjazd do Teatru Roma w Warszawie
na spektakl "MAMMA MIA"
Termin wyjazdu: 4 luty 2017 r. (sobota)
Koszt wyjazdu: 160 zł. od osoby (110 zł bilet + 50 zł przejazd)
Godzina spektaklu: 15.00
Planowana godz. wyjazdu: 8.00 zbiórka przy budynku WDK w Małochwieju Małym.
Planowany powrót: godz. 22.00
Wpłaty przyjmuje Maria Kowalczyk w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 stycznia 2017 r.
Kontakt telefoniczny: 721 982 592.

 

naglowna

Dnia 16.12.2016 r. zakończono przyjmowanie zgłoszonych prac na Konkurs Plastyczny „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa” organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Krasnystaw. Obejmuje następujące grupy wiekowe: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat.
Jury powołane przez organizatora dokonało oceny prac według następujących kryteriów:
oryginalność, pomysłowość, sposób wykorzystania różnorodnych technik plastycznych, trwałość estetyka wykonania oraz zgodność treści, charakteru i formy pracy z tradycjami bożonarodzeniowymi.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 21 grudnia 2016, natomiast ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w czasie ferii zimowych (styczeń 2017), w trakcie imprezy „Wernisaż Uśmiechu” w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej.

Protokół z oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa”

PROTOKÓŁ-Nowy

 

 

Reportaż multimedialny pt. „Jarmark Świętojański”, autorstwa Andrzeja Woźniaka, Andrzeja Staronia oraz Zbigniewa Wolanina Laureatem III miejsca w Konkursie „Kręci się” realizowanego w ramach projektu: „Lubelskie Lokalne Mikrodotacje FIO”

Gratulujemy!

Liczba wizyt

Dzisiaj:37
Wczoraj:43
W tygodniu:146
W miesiącu:1388
Ogólnie:81760

28 czerwiec 2017

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com