KOLOROWE WAKACJE Z KSIĄŻKĄ

FILIA BIBLIOTECZNA NIEMIENICE

Wakacje 2014

LL2014

II TARGI TURYSTYKI WIEJSKIEJ I KULTUROWEJ

"LUBELSKIE LATO 2014"

Krasnystaw, 27 Czerwca - 6 Lipca 2014

Organizator: Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Lubelskiego

Szanowni Państwo,

Dziewięć Lokalnych Grup Działania z terenu Województwa Lubelskiego: LGD "Dolina Giełczwi", LGD "Krasnystaw Plus", LGD "Nasza Nadzieja", LGD "Polesie", LGD "Poleska Dolina Bugu", LGD "Promenada S 12", "LGD "Zapiecek", LGD "Jagiellońska Przystań" i LGD "Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem" podpisało 10 lutego 2014 r. Ponadlokalne partnerstwo na rzecz rozwoju zintegrowanych produktów turystycznych na obszarze Szlaku Greenways Środkowo-Wschodniej Lubelszczyzny "Dziedzictwo Wschodu". Jednym z działań w ramach partnerstwa jest kontynuacja organizowania imprezy o charakterze targowym, prezentującą walory kulturowe i turystyczne Lubelszczyzny pod nazwą II Targi Turystyki Wiejskiej i Kulturowej "Lubelskie Lato 2014".

Jarmark-2014

Dnia 1 czerwca 2014 w Wiejskim Domu Kultury w Niemienicach odbyła się impreza integracyjna z okazji ?Dnia Matki i Dziecka?.
Zgromadzonych gości przywitała przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Niemienic pani Elżbieta Kowalczyk.

naglowna

Dnia 1 czerwca 2014r. odbył się  II Powiatowy Festiwal Piosenki i Tańca w Żółkiewce.
Dzieci i młodzież z terenu powiatu krasnostawskiego zaprezentowały pokazy taneczne. W przerwie gościnnie wystąpił teatr Forma z blokiem zabaw dla dzieci m.in. konkursy, malowanie twarzy.

naglowna

Dnia 1 czerwca 2014 r. w Gminnym Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej odbył się Dzień Dziecka. Ze względu na deszczową pogodę uroczystość została przeniesiona do budynku GCK.

naglowna

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:45
Wczoraj:91
W tygodniu:136
W miesiącu:825
Ogólnie:91791

12 grudzień 2017
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com