naglowna

W minioną niedzielę, 01.02.2015 r. kończącą okres noworoczny, zostało zorganizowane tradycyjne, coroczne spotkanie opłatkowo noworoczne. Organizatorami spotkania było KGW z Bzitego, Wiejski Dom Kultury oraz Gminne Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej. Licznie zgromadzeni mieszkańcy podzielili się opłatkiem, obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej z GCK. W trakcie spotkania był skromny poczęstunek przygotowany przez panie z KGW.

dyplom

 

 

naglowna

 

W piątek, 30 stycznia Zespół Dziecięcy z Gminnego Centrum Kultury z Siennicy Nadolnej zdobył II miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędujących organizowanym przez Krasnostawski Dom Kultury. W przeglądzie wzięło udział 11 zespołów. Przedstawienie jasełkowe grupy z GCK wyreżyserowali p. Andrzej Woźniak i Zbigniew Wolanin.

naglowna

 Do Świetlicy Środowiskowej przy Bibliotece Publicznej Gminy Krasnystaw z/s w Siennicy Nadolnej ponownie przybyła pani Agnieszka Wiśniewska kosmetyczka z Gorzkowa, na spotkanie z uczniami kl. VI b ze Szkoły Podstawowej. To już czwarte spotkanie w ramach „artystycznych śród”. Tematem spotkania była pielęgnacja cery nastolatka.

naglowna

Od 7 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Małochwieju Małym odbywają się zajęcia plastyczno – artystyczne i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez animatora kultury.

naglowna

Dnia 23.01.2015 r. w Gminnym Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej odbyła się zabawa Klubu Seniora, na które przybyło ok. 100 osób z Siennicy Nadolnej, Siennicy Różanej, Chełma, Krupego, Zamościa.
Uczestnicy mieli przyjemność obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży przygotowane przez p. Andrzeja Woźniaka i p. Zbigniewa Wolanina.
Następnie zgromadzeni bawili się przy dźwiękach zespołu muzycznego. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

naglowna

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:7
Wczoraj:33
W tygodniu:7
W miesiącu:993
Ogólnie:102450

25 czerwiec 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com