To już trzecie spotkanie w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski, które Biblioteka Gminna organizowała dla grup Przedszkola w Siennicy Nadolnej. Na spotkanie 9 maja przybyła grupa Motylki z p. Anetą Woźniak. Dzieci wysłuchały legend o początkach państwa polskiego z książki "Legendy polskie dla maluchów” , min. „O smoku wawelskim”, „Wars i Sawa”, „Syrena”.
Miło, że w „Dzień Bibliotekarza” maluchy zainteresowane też były pracą bibliotekarzy, z ciekawością obejrzały akcesoria biblioteczne (karty biblioteczne, czytelnicze itp.).

 

12 maja 2018 roku tym razem w siedzibie Gminnego Centrum Kultury po raz XIX odbyła się Regionalna Konferencja Kobiet zorganizowana przez Gminną Radę KGW, Gminne Centrum Kultury, współorganizatorami były Koła z Czarnoziemi, Krupego, Zastawia Kolonii i Stowarzyszenie „Wspólnie dla Gminy Krasnystaw”.

Na kolejne spotkanie w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości Polski dnia 8 maja do biblioteki przybyła grupa przedszkolna Montessori z p. Lucyną Dyndur.

Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy Nadolnej zorganizowała cykl spotkań dla dzieci z Przedszkola Publicznego w ramach Jubileuszu 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

pz

Szanowni Państwo !
Rada Sołecka w Zakręciu oraz Gminne Centrum Kultury z/s w Siennicy Nadolnej zwraca się z prośbą o poparcie lokalnego projektu "Zakręcony Plac Zabaw", który może powstać przy Wiejskim Domu Kultury w Zakręciu

Głosy można będzie oddać w sklepach sieci Tesco w dniach od 7 maja 2018 r. do 4 czerwca 2018 r. za pomocą żetonów, jakie będą rozdawane klientom po dokonaniu zakupów.

konferencja

 

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:8
Wczoraj:23
W tygodniu:82
W miesiącu:588
Ogólnie:105252

20 wrzesień 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com