Protokół z oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny Wielkanoc w Tradycji Polskiej-Pisanka Wielkanocna

W Świetlicy Środowiskowej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Siennicy Nadolnej zorganizowano warsztaty plastyczne prowadzone przez panią Agnieszkę  Bubicz.

IMG 5260

Biblioteka Publiczna Gminy Krasnystaw z/s w Siennicy Nadolnej po raz kolejny włączyła się w obchody ogólnopolskiego ?Dnia Bezpiecznego Internetu?.

1

23 marca w niedzielę mieszkańcy osiedla i okolicznych miejscowości mieli nie lada sposobność obejrzenia spektaklu przedstawienia ?ZEMSTA? wg. hr. Aleksandra Fredry w wykonaniu Teatru Pokoleń z Siennicy Różanej.

zemsta

Uczniowie kl. I ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w celu zapoznania się z jej pracą, księgozbiorem i zasadami wypożyczania książek. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały wystawkę z nowościami wydawniczymi oraz powiększyły grono najmłodszych czytelników.

b2 d

W ramach cyklicznych spotkań z przedszkolakami bibliotekarka Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy Nadolnej dnia 18.02.2014 r. odwiedziła milusińskich Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej. Na długie zimowe wieczory bibliotekarka zaproponowała najmłodszym ciekawe opowiadania i bajeczki. Dzieci zapoznały się m.in. z przygodami Franklina w książce pt. "Franklin ma zły dzień" .

b1 d

 

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:6
Wczoraj:48
W tygodniu:415
W miesiącu:1310
Ogólnie:98698

18 marzec 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com