naglowna

W piękną,  słoneczną niedzielę 7 września 2014 r. w Małochwieju Małym miała miejsce doniosła uroczystość  Dożynek Gminnych obchodzonych pod hasłem Święto Chleba . Impreza połączona była z uroczystym otwarciem Wiejskiego Domu Kultury w Małochwieju Małym.

 

naglowna

Dnia 31 sierpnia 2014 r. odbyła się wycieczka do Karczmisk w powiecie opolskim. Organizatorem wycieczki  było Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej.

dozynki gminne

naglowna

Dnia 15 sierpnia 2014 r. odbyły się Dożynki Wiejskie w Wincentowie. Impreza rozpoczęła się polowa Mszą Świętą. Rolnicy z Krupca i Wincentowa podziękowali za plon.

W dalszej części zaprezentowała się taneczna grupa dziecięca z Przedszkola w Siennicy Nadolnej, kapela ?Cukrowniacy? i kabaret KGW z Bzitego.

Organizatorzy KGW, Rady Sołeckie, OSP i GCK w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej dołożyli wszelkich starań aby uroczystość miała piękną oprawę.

naglowna

W minioną niedzielę 17 sierpnia w Bzitem odbyły się dożynki wiejskie.

Organizatorami imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich z Bzitego, Wiejski Dom Kultury w Bzitem oraz Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej. Partnerem organizacyjnym była Ochotnicza Straż Pożarna w Bzitem.

dyplomcukrowniacy

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:7
Wczoraj:33
W tygodniu:7
W miesiącu:993
Ogólnie:102450

25 czerwiec 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com