naglowna


Dnia 28 sierpnia 2016 roku Delegacja Gminy Krasnystaw uczestniczyła w Powiatowym Święcie Plonów, które w roku bieżącym odbyło się w Zółkiewce. Samorząd Gminy reprezentowali P. Tomasz Barczuk - Zastępca Wójta Gminy Krasnystaw oraz P. Dorota Rybczyńska - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury.
Wieniec dożynkowy reprezentujący Gminę Krasnystaw przygotowały Panie z KGW w Siennicy Nadolnej, natomiast stoisko promujące Gminę przygotowały Panie z KGW w Latyczowie.
Podczas Dożynek Powiatowych prezentowali się również nasi artyści: Kapela Ludowa „Cukrowniacy” oraz twórczyni ludowa P. Teresa Nowak z Siennicy Nadolnej.

 

naglowna

 

mmd2016

 

naglowna

 

naglowna

 

naglowna

Kapela „CUKROWNIACY” z Gminnego Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej uczestniczyła w III Międzynarodowym Festiwalu Ludowym -„Łączy nas kultura”. Impreza odbywała się jak w latach ubiegłych w Łopienniku Nadrzecznym 2 lipca br.
Wśród 49 zgłoszonych do udziału podmiotów artystycznych w kategoriach: „Zespoły i kapele” oraz „Soliści” znalazła się także kapela „CUKROWNIACY” ,która zyskując uznanie jury i aplauz publiczności zdobyła III miejsce w kategorii kapel.

 

Siennica Nadolna

Liczba wizyt

Dzisiaj:1
Wczoraj:24
W tygodniu:1
W miesiącu:1279
Ogólnie:77380

27 marzec 2017

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com