dsc 6627

18 lipca 2017 r. został zorganizowany wyjazd do Włodawy na XXV Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem. Jest to impreza podczas której przez kilka dni prezentują się zespoły muzyczne i taneczne z całego świata. W wyjeździe uczestniczyły panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Krasnystaw. Tego dnia na scenie amfiteatru zaprezentowały się: Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy” z MDK z Włodawy, „Ballet Folklorico Infantil Coahuila”z Meksyku, „Mirce Acev” z Macedoni, „Prygazhosts” z Białorusi.

fio mm 2017

W Małochwieju Małym realizują projekty z myślą o wsi i dla wsi!

„Wsi spokojna, wsi wesoła - jubileusz stulecia wsi Małochwiej Mały” to jeden z trzech projektówrealizowanych w 2017 r. przez Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego „Rodzinne Gniazdo”.
Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Inicjatyw Obywatelskich Lubelskie LokalnieMikrodotacje FIO 2.

 

wakacje 2017

jarmark m

W dniu 24 czerwca 2017 r. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krupem odbył się Jarmark Świętojański zorganizowany przez Gminę Krasnystaw, Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej, Stowarzyszenie „Wspólnie dla Gminy Krasnystaw” pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego.

  twrczo zakrceni m

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Krasnystaw Plus” zaprasza w dniach od 29 czerwca do 2 lipca 2017 r. do Krasnegostawu na IV Festiwal Twórczo Zakręconych. Festiwal jest imprezą hobbystyczną skierowaną do wszystkich, którzy kochają rękodzieło a także lokalne smaki.

naglowna

W dniach 1-3 czerwca 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności „Warsaw Food Expo”. Wydarzenie miało charakter międzynarodowy, ponieważ termin targów zbiegał się z zakończeniem polskiego przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej.

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:4
Wczoraj:46
W tygodniu:4
W miesiącu:1878
Ogólnie:97246

26 luty 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com