Dominika Dąbrowska - studentka UMCS w Lublinie na wydziale artystycznym, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie.
Ukończyła I stopień szkoły muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie – w klasie akordeonu. Organistka w dwóch kaplicach – w Małochwieju Dużym oraz w Wólce Orłowskiej. Założyła i prowadzi od kilku lat dwie schole: dorosłych w Wólce Orłowskiej i wielopokoleniową z udziałem dorosłych, młodzieży i dzieci o nazwie „GRATUS” w Małochwieju Dużym, wykazując w tym względzie świetne predyspozycje pedagogiczne.
Śpiewała jako wokalistka w zespole „Makademio” oraz należy do grupy muzycznej „Apostolica”. Bierze czynny udział w konkursach (kategorii poezja śpiewana), zajmując czołowe miejsca. Aktywnie uczestniczy w różnych uroczystościach i zdarzeniach artystycznych na terenie gmin wiejskiej (Noc Poetów – Widniówka) i miejskiej Krasnegostawu oraz powiatu.
Pisze własną poezję, którą cechuje niezwykła dojrzałość u tak młodej osoby.
W roku 2013 ukazała się w „Nestorze” notatka biograficzna młodej poetki oraz jeden z wierszy napisanych przez Dominikę Dąbrowską.
Nominowana do wyróżnienia jakim jest „Talent Artystyczny 2016” Powiatu Krasnostawskiego w Konkursie „KULTURA 2017”.

 

gminak

 lgd

 

przedszkolesn 

 

LotLogo 

 

gpgk

Liczba wizyt

Dzisiaj:10
Wczoraj:23
W tygodniu:84
W miesiącu:590
Ogólnie:105254

20 wrzesień 2018
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com