Zajęcia artystyczne wracają do Gminnego Centrum Kultury!

Utworzono: czwartek, 04 czerwiec 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa o wznowieniu zajęć artystycznych w obiektach Gminnego Centrum Kultury. Zajęcia ruszą od 6 czerwca i będą prowadzone zgodnie z nowym Regulaminem Zajęć dostosowanym do aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19. Instruktorzy prowadzić będą zajęcia w grupach, w wyznaczonych pomieszczeniach, w zależności od wielkości sal i liczebności grupy oraz zajęcia indywidualne. Uczestnicy zajęć, a w przypadku osób nieletnich ich opiekunowie zobowiązani będą do wypełnienia stosownego oświadczenia.

Uwaga! Opiekunowie nieletnich uczestników zajęć nie mogą w trakcie zajęć przebywać w budynkach GCK (zgodnie z zapisami Regulaminu).

Harmonogram zajęć podamy wkrótce.

Zasady korzystania z Biblioteki w okresie pandemii

Utworzono: czwartek, 07 maj 2020

Komunikat - Szanowni Czytelnicy

Utworzono: wtorek, 05 maj 2020

Zgodnie z opublikowanym dnia 02 maja 2020 roku Rozporządzeniem Rady Ministrów zawierającym informację podaną dnia 29 kwietnia 2020 roku o zniesieniu zakazu działalności bibliotek począwszy od dnia 04 maja, informujemy, że zgodnie z wytycznymi MKiDN, Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego decyzję o otwarciu i terminie podejmuje dyrektor w porozumieniu z organizatorem i po pozytywnym zaopiniowaniu przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Biblioteka i jej Filie zostaną otwarte po wdrożeniu wszelkich przewidzianych prawem procedur, które wprowadzamy mając na względzie bezpieczeństwo Czytelników oraz pracowników Biblioteki.

Dyrektor GCK
/-/ Dorota Rybczyńska

Życzenia

Utworzono: środa, 08 kwiecień 2020